Умови і правила використання сервісу.

SPay - це сервіс для проведення безпечних угод по купівлі і продажу послуг, який дає фінансові гарантії обом учасникам угоди. Покупець отримує гарантію збереження коштів у разі, якщо продавець виявиться ненадійним. Продавець отримує гарантію отримання оплати в повному обсязі. Наш сервіс виступає зберігачем коштів і арбітром у випадку виникнення конфліктних ситуацій.

 

 

 

За цим договором ТОВ «Еспей Україна» надає Користувачу право користування веб-

 

сервісом Еспей, всі виключні майнові права інтелектуальної власності на який належать ТОВ «Еспей Україна», а також надає інші послуги, передбачені цією Публічною Офертою.

 

 

 

Акцептом цієї публічної оферти є встановлення Користувачем відмітки у відповідному полі «Я погоджуюся з умовами використання сервісу» при створенні угоди і оплати угоди на сайті Сервісу . Створення і оплата угоди на сайті Сервісу можлива лише у випадку повного та беззаперечного прийняття усіх умов цієї публічної оферти та Політики конфіденційності.

 

 

 

Якщо Ви не згодні з даною Угодою або з окремими його пунктами, Ви маєте право відмовитися від використання сайту espay.com.ua

 

 

 

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА

 

 

 

Фізична особа-підприємець Вдовиченко Антон Сергійович (надалі - Постачальник), керуючись ст. ст. 633, 634 Цивільного кодексу України публічно пропонує необмеженому колу осіб можливість отримання доступу до користування веб-Сервісом Еспей, метою якого є сприяння в укладені цивільно-правових угод між фізичними особами, на наступних умовах:

 

 

 

1. Визначення термінів

 

1.1. Веб-сервіс Еспей (Сервіс) –  програмне забезпечення, що розміщується на веб- сайті: www.espay.com.ua, та є сукупністю програм та програмних кодів, баз даних, таблиць, а також іншої інформації, що міститься в інформаційній системі, доступ до якої забезпечується через інформаційно-телекомунікаційну мережу Інтернет, функціональним призначенням якого є надання платформи для узгодження сторонами умов цивільних договорів.

 

 

 

1.2. Адміністрація – уповноважений представник  веб-сервісу Еспей, що здійснює технічну підтримку Сервісу та/або консультування Користувачів.

 

 

 

1.3. Кабінет – спеціальний інтерфейс для внесення та оновлення ідентифікаційних даних Користувача, а також для створення Угод, керування Угодами, отримання інформації щодо Угод.

 

 

 

1.4. Реєстрація – введення  фізичною особою Логіна (у формі e-mail), Пароля та своїх ідентифікаційних даних: прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону на відповідній сторінці веб-сервісу Еспей з метою отримання доступу до можливостей Сервісу. З моменту здійснення успішної реєстрації особа вважається Користувачем Сервісу. Для користування Сервісом при реєстрації особа повинна беззаперечно погодитися та прийняти умови цієї Публічної оферти та Політики конфіденційності, шляхом проставлення відмітки про свою згоду у відповідному полі.

 

 

 

1.5. Користувач – фізична особа, яка зареєстрована на веб-сервісі Еспей. Залежно від Угоди, в якій Користувач бере участь, Користувач може бути в статусі Продавця або Покупця.

 

 

 

1.6. Продавець – користувач, що на погоджених умовах з Покупцем, зобов’язується продати товар та/або надати послугу Покупцю з використанням веб-сервісу Еспей, та, який створив або підтвердив Угоду в статусі «Продавець».

 

 

 

1.7. Покупець – користувач, що на погоджених умовах з Продавцем зобов’язується прийняти та оплатити товар та/або послугу з використанням веб-сервісу Еспей, та, який створив або підтвердив Угоду в ролі «Покупець».

 

 

 

1.8. Угода – електронна транзакція, створена Користувачем через  Кабінет, що містить опис істотних умов договору (предмет, строк, ціна, інше) між Продавцем та Покупцем.

 

 

 

1.9. Сторони Угоди – Продавець та Покупець, які користуються послугами Веб-Сервісу Еспей.

 

 

 

1.10. Статус Угоди – етап, на якому знаходиться Угода: «Відкрита угода Spay», «Оплачена угода Spay» та «Успішна угода Spay», «Відкритий спір».

 

 

 

1.11. Еквайринг  - діяльність Еквайра, що полягає в наданні послуг технологічного, інформаційного обслуговування розрахунків за операціями, що здійснюються з використанням електронних платіжних засобів у платіжній системі.

 

 

 

1.12. Еквайр – фінансова компанія: ПрАТ «Український процесінговий центр» (UPC), що надає послуги Інтернет-еквайрингу, система eCommerce Connect, базується на технології 3D Secure та дозволяє істотно підвищити безпеку проведення платежів в Інтернеті, а також знизити імовірність фінансових втрат Користувачів Веб-сервісу. 

 

 

 

1.13. Спеціальний платіжний засіб – платіжна карта, мобільний платіжний інструмент, інший платіжний інструмент, який виконує функцію засобу ідентифікації, за допомогою якого держатель цього інструменту здійснює платіжні операції з рахунку платника або банку, а також інші операції, встановлені договором.

 

 

 

1.14. Сторінка Оплати – сторінка веб-сайту Сервісу, на якій Покупець натискаючи кнопку «Оплатити», ініціює перехід із сторінки веб-сайту Сервісу Еспей на захищений Сервер Еквайра і надає Еквайру інформацію, необхідної  для здійснення фінансової транзакції.

 

 

 

1.15. Фінансова транзакція – сукупність операцій між Покупцем, Продавцем та Еквайром по придбанню товарів з використанням веб-сервісу Еспей за допомогою картки, як платіжного засобу.

 

 

 

1.16. SpayID – унікальний ідентифікатор у формі цифро-буквенного коду, який автоматично присвоюється товару, що є предметом Угоди у момент її створення Продавцем. (ідентифікаційний код товару/послуги).

 

 

 

1.17. Авторизація – введення на відповідній веб-сторінці Сервісу логіну та паролю користувача для отримання доступу до Кабінету користувача.

 

 

 

 

 

2. Предмет договору

 

 

 

2.1. За цим договором Постачальник надає Користувачу право користування веб-сервісом Еспей, всі виключні майнові права інтелектуальної власності на який належать Постачальнику, а також надає інші послуги, передбачені цією Публічною Офертою.

 

 

 

2.2. Акцептом цієї публічної оферти є встановлення Користувачем відмітки у відповідному полі «Я погоджуюся з умовами використання сервісу» при створенні угоди і оплати угоди на сайті Сервісу . Створення і оплата угоди на сайті Сервісу можлива лише у випадку повного та беззаперечного прийняття усіх умов цієї публічної оферти та Політики конфіденційності.

 

 

 

3. Порядок надання доступу до Сервісу

 

 

 

3.1. З метою отримання доступу до Сервісу особа повинна пройти процедуру реєстрації шляхом введення своїх ідентифікаційних даних або створення Угоди на відповідних веб-сторінках Сервісу.

 

 

 

3.2. З моменту реєстрації особа вважається Користувачем Сервісу. У випадку реєстрації на Сервісі за допомогою форми «Створити Угоду», про факт реєстрації на Сервісі Користувач повідомляється шляхом направлення на його електронну адресу (e-mail), що була введена ним при створенні Угоди, повідомлення про успішну реєстрацію з зазначенням випадково згенерованого паролю для авторизації. Цей пароль може бути змінений Користувачем у розділі «Мій профіль».

 

 

 

3.3. Зареєстровані на Сервісі особи (Користувачі) отримують доступ до функціональних можливостей Сервісу шляхом авторизації на сайті у розділі «Вхід».

 

 

 

4. Порядок користування Сервісом. Статуси Угоди

 

 

 

4.1. Для створення угоди Продавець повинен авторизуватися на Сервісі та перейти за посиланням «Створити угоду» в розділі «Кабінет» або на головній сторінці за посиланням «Я продаю», заповнивши всі обов’язкові поля.

 

 

 

4.2. Угоді, що є предметом створеної Угоди Spay автоматично присвоюється Spay ID, лінк на який появиться на екрані автоматично після заповнення усіх деталей Угоди Spay, яка отримує статус «Відкрита Угода Spay». Продавець повинен самостійно повідомити Покупцеві Spay ID того товару, про купівлю-продаж якого Сторони домовилися.

 

 

 

4.4. Підтвердження Покупцем Угоди відбувається шляхом натискання ним кнопки «Оплатити», після чого Покупець переадресовується на веб-сайт Еквайра, де самостійно надає інформацію, необхідну для здійснення Еквайром блокування (преавторизації) коштів та переказу коштів Продавцю. Виставлена сума до оплати не включатиме в себе плату за користування Сервісом, встановлену у п. 6.1 цієї Публічної оферти. Після введення необхідних даних для блокування та переказу коштів, Угода набуває статусу «Оплачена Угода Spay» Строки, умови та порядок опрацювання платежу встановлюються та здійснюються Еквайром, який несе відповідальність за Фінансову транзакцію згідно з умовами публічного договору Еквайра, з яким можна ознайомитись на наступним посиланням: https://upc.ua/ua.htm

 

 

 

4.5. При опрацюванні платежу здійснюється списання коштів на транзитний рахунок Постачальника з метою їх тимчасового резервування та подальшого перерахування Продавцю у випадку успішної передачі Товару, або повернення Покупцю на умовах, передбачених цією Публічною офертою. Покупець особисто несе відповідальність за наслідки, які можуть настати у випадку відсутності достатніх коштів на його картковому рахунку для здійснення резервування з метою укладення Угоди Spay.

 

 

 

4.6. Продавець зобов’язаний приступити до виконання угоди з моменту набуття Угодою Spay статусу «Оплачена Угода Spay». Продавець самостійно несе ризик настання усіх несприятливих наслідків за невиконання ним своїх обов’язків. В тому числі Адміністрація залишає за собою право заблокувати доступ до Сервісу такому Продавцю.  

 

 

 

4.9. Після підтвердження покупцем, що умови угоди виконанні, Угода автоматично отримує статус «Успішна Угода Spay». 

 

Якщо покупець чи продавець не можуть дійти згоди в проведенні угоди, зацікавлена сторона відкриває спір, Угода Spay, в такому разі, автоматично набуває статус «Відкритий спір», який вирішується Сторонами за посередництва Адміністрації Сервісу Spay.

 

 

 

4.12. Постачальник не несе відповідальності за невиконання чи неналежне виконання Сторонами Угоди (Покупцем та/або Продавцем) своїх зобов’язань, що виникли з укладеної між ними за допомогою Сервісу Угоди. 

 

 

 

4.13. Продавець та Покупець отримують на електронну адресу (e-mail), введену ним при реєстрації на Сервісі повідомлення, а також системне повідомлення про  кожну зміну статусу Угоди.

 

 

 

5. Права та обов’язки Користувачів і Компанії

 

 

 

5.1. Користувачі мають право:

 

-  використовувати Сервіс в порядку та на умовах, передбачених цим Договором;

 

- отримувати інформацію щодо статусу Угоди Spay, причини його зміни, порядку та строків сплати/отримання коштів за товар;

 

-  в усній та письмовій формі висловлювати свої побажання та пропозиції щодо роботи Сервісу.

 

 

 

5.2. Користувачі зобов’язані:

 

- використовувати Сервіс виключно у способи, передбачені цією публічною офертою;

 

- сумлінно виконувати обов’язки, покладні на них цим Договором;

 

- надавати правдиву інформацію при реєстрації та створенні свого облікового запису та/або угоди.

 

- не передавати свій логін та пароль, що використовуються для реєстрації/авторизації на Сервісі, третім особам; всі дії, вчинені на Сервісі з використанням  даних авторизації Користувача вважаються здійсненими  цим Користувачем. Постачальник не несе відповідальності за результати санкціонованого або несанкціонованого використання  даних авторизації  Користувача  третіми особами.

 

- не вчиняти жодних дій, що можуть зашкодити коректній роботі Сервісу;

 

- оплатити право користування Сервісом у розмірі та порядку, що визначені в цій Публічній оферті.

 

 

 

5.3. Постачальник має право:

 

- на власний розсуд у випадку порушення Користувачами умов цього Договору, відмовити в наданні права користування Сервісом та заблокувати обліковий запис Користувача на Сервісі, заблокувати або обмежити доступ до Особистого кабінету Користувача та контенту Користувача і з часом видалити Особистий кабінет і контент Користувача.

 

- призупинити можливість користування Сервісом у зв’язку з проведенням профілактичних (запланованих) ремонтних та незапланованих ремонтних робіт. 

 

 

 

5.4. Постачальник зобов’язана:

 

 - у розумний строк надавати відповіді на запити Користувачів стосовно етапу виконання умов договорів, укладених між ними, якщо така інформація є у розпорядженні Компанії;

 

- надавати Користувачу консультаційну підтримку, пов'язану з використанням Сервісу по будь-яких каналах зв'язку, вказаних на сторінці Сервісу в робочий час ( з 9 до 18 години по Київському часу);

 

- зберігати в таємниці конфіденційну інформацію та персональні дані, отримані від Користувача, не розголошувати, не публікувати і захищати  від доступу до такої інформації третіх осіб (крім випадків, передбачених чинним законодавством України).

 

 

 

6. Плата за користування Сервісом. Порядок здійснення оплати

 

 

 

6.1. Плата за право користування Сервісом становить 4 (чотири) % від ціни товару, що є предметом угоди між Продавцем та Покупцем, та включає комісію Еквайра.

 

 

 

6.2. Плата, передбачена в п. 6.1. цієї Публічної Оферти сплачується Продавцем послуги, шляхом стягнення Еквайром коштів у відповідному розмірі  з рахунку Продавця.

 

 

 

6.3. Плата за користування Сервісом стягується з рахунку Покупця після надання ним Еквайру всієї інформації, необхідної для здійснення оплати товару (в тому числі банківських реквізитів) на веб-сайті Еквайра, куди переадресовується Користувач при натисканні кнопки «Оплатити» на відповідній веб-сторінці Сервісу.

 

 

 

6.4.  Плата за користування Сервісом у розмірі, передбаченому п. 6.1. цієї Публічної оферти поверненню не підлягає, незалежно від виконання/невиконання Сторонами укладеної між ними за допомогою Сервісу Угоди, за винятком, якщо користувач не зміг скористатися послугами самого Сервісу в повній мірі з очевидної вини Адміністрації Сервісу, тоді Користувачеві повертається сума, що відповідає ціні придбаної послуги Сервісу.

 

 

 

6.5. Користувач має право ініціювати чарджбек, зокрема за наявності хоча б одніє з наступних причин:

 

- по картці сталося подвійне списання коштів;

 

- операція проведена на суму, відмінну від вартості покупки;

 

- невірні дата і час проведення операції;

 

- з картки списані гроші за покупку, яку власник картки не здійснював;

 

- з інших причин, які надають право на повернення коштів, передбачених умовами користування платіжними картами Visa і Mastercard.

 

7. Обмеження відповідальності

 

 

 

7.1. Постачальник не є стороною цивільно-правової угоди, що укладається між Продавцем та Покупцем. 

 

 

 

7.2. Постачальник  не несе відповідальності за якість, комплектність товару, доставку товару, а також за претензії чи дії Сторін Угоди або служби доставки та третіх осіб.

 

 

 

7.3.  Постачальник не несе відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань за цією Публічною Офертою, спричинене технічними перебоями в роботі обладнання або програмного забезпечення, систем зв'язку, технічними помилками й іншими можливими перебоями в роботі системи і устаткування. У разі виникнення зазначених обставин, Сервіс повідомляє шляхом направлення  відповідних повідомлень на e-mail адреси Продавця та Покупця, вказані ними при реєстрації, протягом 24 годин з моменту  їх виникнення.

 

7.4. Постачальник не несе відповідальності за контент, розміщений Користувачами на Сервісі.

 

 

 

7.5. Постачальник не несе відповідальності  за будь-які помилки при реєстрації або завантаженні контенту на Сервісі, а також за будь-які наслідки, які виникли в результаті використання, невикористання або неможливості використання Сервісу, будь-яких інформаційних матеріалів, які відправлені або отримані будь-ким за допомогою Сервісу, і не відшкодовує будь-які збитки, в тому числі упущену вигоду, які виникли в результаті таких наслідків.

 

 

 

7.6. Постачальник не здійснює переказ коштів та не надіє жодних інших фінансових послуг, а тому не здійснює повернення коштів сплачених Користувачами Еквайру чи іншій стороні угоди.

 

 

 

7.7. Постачальник не несе відповідальності за своєчасність доставки електронних повідомлень Користувачам  Сервісу та іншим особам засобами електронної пошти та будь-якими іншими каналами зв’язку.

 

 

 

8. Права інтелектуальної власності

 

 

 

8.1. Постачальник є власником всіх майнових та немайнових прав інтелектуальної власності на веб- сервіс Еспей. Жодне положення цієї Публічної оферти не може тлумачитися як передача прав інтелектуальної власності на ці об’єкти Користувачам чи третім особам.

 

 

 

8.2. Користувачеві забороняється використовувати Сервіс у способи, що не передбачені цією Публічною Офертою та Політикою конфіденційності.

 

 

 

8.3. Користувачеві, третім особам, забороняється модифікувати, копіювати програмний код веб-сервісу Еспей, вчиняти дії, метою яких є отримання доступу до програмного коду або публічно демонструвати програмний код, що з будь-яких причин став їм доступний.

 

 

 

8.4. Контент (об’єкт права інтелектуальної власності), розміщений Користувачем в Кабінеті чи при створенні Угоди (наприклад, фотографія, зображення товару), вважається таким, що належить Користувачеві на законних підставах і надається ним ТОВ «Еспей Україна», іншим Користувачам та третім особам для перегляду, копіювання та завантаження на безоплатній основі без обмеження строком та територією. Користувач несе особисту відповідальність за контент, розміщений ним на Сервісі.

 

 

 

8.5. Адміністрація має право здійснювати контроль за контентом на Сервісі на предмет наявності забороненого контенту. При виявленні контенту, що на думку Адміністрації порушує чинне законодавство України та/або норми моралі, умови цієї Оферти або права третіх осіб, контент може бути видалений Адміністрацією без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

 

9. Обмеження щодо продажу  певних категорій товарів/надання певних категорій послуг

 

 

 

9.1. Забороняється використання веб-сервісу Еспей для здійснення продажу/купівлі:

 

- несертифікованих, підроблених (неоригінальних), контрафактних товарів, продукції, що швидко псується;

 

- вогнепальної зброї, боєприпасів, холодної зброї та , запчастин до них, а також інших видів зброї, що обмежена у цивільному обороті або виключена з цивільного обороту;

 

- наркотичних засобів, психотропних речовин,  прекурсорів та інших речовин, обіг яких заборонено або обмежено законом;

 

- тютюнових виробів, підакцизних товарів, інших товарів/послуг для продажу/надання яких необхідна ліцензія або спеціальний дозвіл особами, що не володіють такою ліцензією чи спеціальним дозволом;

 

- товарів/послуг порнографічного характеру, дитячої порнографії; товарів, що місять зображення особливої жорстокості.

 

- інших товарів/послуг, реалізація яких заборонена чинним законодавством України.

 

 

 

9.2. У випадку виявлення Адміністрацією сайту, що предметом угоди між Користувачами є товар, що належить до переліку, передбаченого п. 9.1. цієї Публічної Оферти, таким Користувачам буде відмовлено .у праві використання Сервісу, їх облікові записи будуть заблоковані.

 

 

 

10. Інші положення

 

 

 

10.1. Надалі, в зв'язку з розширенням або зміною функцій Сервісу, а також порядку надання права користування Сервісом, в цю Публічну оферту можуть вноситься зміни. Постачальник повідомить Вас про такі зміни шляхом направлення повідомлення на Вашу адресу електронної пошти або шляхом розміщення відповідного повідомлення на сайті. Всі внесені до Публічної оферти зміни будуть доступні у вигляді нової редакції на цій сторінці. Нова редакція Публічної оферти набуває чинності не раніше ніж через 30 днів з моменту направлення або розміщення повідомлення. У будь-якому випадку, використовуючи Сервіс, Ви підтверджуєте згоду з положеннями Публічної оферти в редакції, чинній на момент використання Вами Сервісу.

 

 

 

10.2. Сервіс не пристосований  і не може бути використаний в інформаційних системах, що працюють в небезпечних середовищах або обслуговують системи життєзабезпечення, в яких збій у роботі може створити загрозу життю людей або спричинити істотні матеріальні збитки.

 

 

 

10.3. Користувач погоджується використовувати Сервіс відповідно до чинного законодавства, включаючи законодавство країни або регіону, в яких він/вона проживає, або в яких він/вона використовує Сервіс.

 

 

 

10.4. Постачальник не виключає можливості несумісності Сервісу з програмним забезпеченням, встановленому на пристрої Користувача і не гарантує якісну взаємодію і / або паралельну роботу з цим пристроєм.

 

 

 

10.5. Якщо Ви вважаєте, що Сервіс містить матеріали, які порушують Ваші права, Ви зобов'язані повідомити Компанію про це, надавши інформацію, яка підтверджує дане порушення прав. У разі надання Вами неправдивої інформації про порушення Ваших прав, Ви несете повну відповідальність за спричинені цим наслідки.

 

 

 

10.6. При використанні Вами Сервісу, Ми отримуємо деяку інформацію про Вас і Ваші дії. Обсяг, цілі, порядок отримання, зберігання, обробки і поширення такої інформації визначаються положеннями Політики конфіденційності. Використовуючи Сервіс Ви підтверджуєте, що ознайомилися і повністю погодилися з умовами Політики конфіденційності.

 

 

 

Сервіс SPay виступає третьою стороною в угоді між замовником і виконавцем послуги. SPay тримає гроші на транзитному рахунку до моменту виконання умов угоди, а також виступає арбітром при виникненні спору.

 

 

 

Зверніть увагу, що вирішення спору здійснюється тільки за угодами, які були проведені через сервіс SPay і  тільки в разі, якщо листування і обмін файлами велися в чаті угоди SPay.

 

 

 

Кожна сторона угоди може відкрити спір, якщо при проведенні угоди виникла конфліктна ситуація.

 

 

 

"Як провести угоду?"

 

1. Виконавець та замовник домовляються провести угоду через сервіс SPay. 

 

 

 

2. Виконавець створює угоду, де прописує усі умови угоди, обумовлені з замовником. Копіює посилання угоди і відправляє його замовнику зручним месседжером. 

 

 

 

3. Замовник перевіряє умови угоди і оплачує її. Гроші потрапляють на транзитний рахунок SPay.

 

 

 

4. Виконавець приступає до виконання угоди. 

 

-

 

 

Угода виконується

 

 -

 

 

 

 

5.  Замовник підтверджує, що умови угоди виконанні. 

 

6. Виконавець отримує оплату.

 

 

 

 

 

Комісія SPay - 4% від суми угоди. Комісія знімається з виконавця послуги.